Pushing talents and technology

of the next generation.

Hvem er vi?

Vi er en liten gjeng på Skøyen som digger teknologiske utfordringer. Våre kompetansefelt dekker alt fra logodesign til programmering og Virtual Reality-spill. Dette betyr at vi kan jobbe svært fleksibelt og tilby en rekke ulike digitale tjenester fra samme hus og følge våre kunder helt i mål!

Et viktig prinsipp for oss er å aldri slå oss til ro med status quo. Vi jobber hver dag for å lære mer, tørre mer og skape mer. Med en brennende interesse for fremtidens teknologi som utgangspunkt utfordrer vi markedestradisjoner, og vi vil gjerne ha med deg på ferden!

Frikk Jarl

Creative Director

815 49 300frikk@nextgen.community

Keith Mellingen

Key Account Manager

815 49 300keith@nextgen.community

Anna Michaelsen

Grafisk designer

anna@nextgen.community

Frikk Jarl

Creative Director

995 91 858 frikk@symfoni.com

Keith Mellingen

Visual Artist

993 56 898 keith@symfoni.com

Anna Michaelsen

Grafisk designer

anna@symfoni.com

Kristian Syversen

Grafisk designer

kristian@nextgen.community

Jonas Rudlang

Utvikler

jonas@nextgen.community

Andreas Fladstad

Utvikler

andreas@nextgen.community

Kristian Syversen

Grafisk designer

kristian@symfoni.com

Jonas Rudlang

Utvikler

jonas@symfoni.com

Andreas Normann

Utvikler

andreas@symfoni.com

Nicolai Skogheim

Utvikler

nicolai@nextgen.community

Vil du jobbe med oss?

Send en søknad til hei@nextgen.community

med CV og portefølje.

Nicolai Skogheim

Utvikler

nicolai@symfoni.com

Vil du jobbe med oss?

Send en søknad til hei@nextgen.community

med CV og portefølje.

Lars Rickhard Horgmo

Key Account Manager

908 18 023 lrh@symfoni.com

Frikk Jarl

Creative Manager

995 91 858 frikk@symfoni.com

Keith Mellingen

Visual Artist

993 56 898 keith@symfoni.com

Lars Rickhard Horgmo

Key Account Manager

815 49 300 lr@nextgen.community

Frikk Jarl

Creative Director

815 49 300 frikk@nextgen.community

Keith Mellingen

Visual Artist

815 49 300 keith@nextgen.community

Anna Michaelsen

Grafisk designer

anna@symfoni.com

Kristian Syversen

Grafisk designer

kristian@symfoni.com

Jonas Rudlang

Utvikler

jonas@symfoni.com

Anna Michaelsen

Grafisk designer

anna@nextgen.community

Kristian Syversen

Grafisk designer

kristian@nextgen.community

Jonas Rudlang

Utvikler

jonas@nextgen.community

Nicolai Skogheim

Utvikler

nicolai@symfoni.com

Andreas Fladstad

Utvikler

andreas@symfoni.com

Andreas Nordman

Utvikler

andreas@nextgen.community

Nicolai Skogheim

Utvikler

nicolai@nextgen.community

Vil du jobbe med oss?

Send en søknad til hei@nextgen.community

med CV og portefølje.